Ledning

Klas Blom

VD

Phone +46(0)382 464 72
Mobile +46(0)709 278 459 
k.blom@holmtravaror.se

Urban Stenevi

Styrelseordförande

Inköp och administration

Samuel Svahn

Inköpschef

Phone +46 (0)70-9 27 83 10
s.svahn@holmtravaror.se

Anna Andersson

Ekonomichef

Phone +46 (0)701-456163
a.andersson@holmtravaror.se

Julia Castell

Inköp

Phone +46(0)709-278175
j.castell@holmtravaror.se

Erik Précenth

Inköp

Phone +46(0)735-14 33 25
e.precenth@holmtravaror.se

Tommy Franzén

Inköp

Phone +46(0)735-43 32 08
t.franzen@holmtravaror.se

Johannes Blom

Inköp

Phone +46(0)76-313 78 28
j.blom@holmtravaror.se

Mikaela Ekström

Administration

Phone +46(0)736 12 84 61
m.ekstrom@holmtravaror.se

Joakim Bjerhag

Marknadsföring

Phone +46(0)733-204271
j.bjerhag@holmtravaror.se

Jane Hansson

Administration

Phone +46(0)224-150 08
j.hansson@holmtravaror.se

Holm Trävaror säljer till företag och skolor. Privatpersoner hänvisas till slojd.holmtravaror.se