Ledning

Annica Nordberg

CEO

Phone +46 (0)73 661 71 25
A.Nordberg@holmtravaror.se

Klas Blom

COO

Phone +46(0)382 464 72
Mobile +46(0)709 278 459 
k.blom@holmtravaror.se

Urban Stenevi

Styrelseordförande

Inköp och administration

Samuel Svahn

Inköpschef

Phone +46 (0)70-9 27 83 10
s.svahn@holmtravaror.se

Lena Hultberg

Ekonomichef

Phone +46 (0)70 288 34 65
L.Hultberg@holmtravaror.se

Stefan Eckert

IT Chef

Phone +46 (0)70 836 24 35
s.eckert@holmtravaror.se

Johannes Blom

Inköp

Phone +46(0)76-313 78 28
j.blom@holmtravaror.se

Milan Suvejkic

Inköp

Phone +46 (0)73 514 3325
m.suvejkic@holmtravaror.se

Tommy Franzén

Inköp

Phone +46(0)735-43 32 08
t.franzen@holmtravaror.se

Camile Ademi

Inköp

Phone +46(0)70-145 61 63
c.ademi@holmtravaror.se

Jenny Nilsson

HR

Phone +46(0)76-313 77 94
J.Nilsson@holmtravaror.se

Joakim Bjerhag

Marknadsföring

Phone +46(0)733-204271
j.bjerhag@holmtravaror.se

Mikaela Ekström

Administration (Föräldraledig)

Phone +46(0)736 12 84 61
m.ekstrom@holmtravaror.se

Agneta Örnblom

Redovisningsekonom

Phone +46(0)706-630 435
a.ornblom@holmtravaror.se

Martina Fransson

Ekonomi

Phone +46(0)735 03 87 46
m.franssson@holmtravaror.se

Josefine Häggström

Hållbarhetsansvarig

Phone +46 (0)70 927 81 75
j.haggstrom@holmtravaror.se

Holm Trävaror säljer till företag och skolor. Privatpersoner hänvisas till slojd.holmtravaror.se