Säljare

Vill du lägga en order, har du frågor gällande materialval eller kanske behöver råd om hantering/skötsel?
Vår kunniga personal hjälper dig att göra din vardag enklare.

Carl-Johan Steifeldt

Säljchef

Mobile +46(0)70-652 14 10
c.steifeldt@holmtravaror.se

Lars Green

Säljare / Östra Småland, Östergötland

Phone +46(0)382-464 71
Mobile +46(0)708-278 456
l.green@holmtravaror.se

Malin Wingren

Säljare Kantlist

Phone +46(0)382-464 78
m.wingren@holmtravaror.se

Stefan Lennartsson

Säljare

Phone +46(0)382-464 74
s.lennartsson@holmtravaror.se

Johan Arnesson

Säljare Södra Småland, Skåne och Blekinge

Phone +46(0)73-661 71 21
j.arnesson@holmtravaror.se

Gabriel Popanicic

Säljare

Phone +46(0)73 546 83 44
g.popanicic@holmtravaror.se

Linda Rydberg

Säljare / Västra Sverige

Phone +46(0)300-331 76
Mobile +46(0)706-613 000
l.rydberg@holmtravaror.se

Jonas Björnehäll

Utesäljare kantlist, lim och kem

Phone +46(0)36-37 04 80
Mobile +46(0)706-60 78 78
jonas.bjornehall@carstens.se

Bertil Langryd

Utesäljare

Phone 0708-39 43 84
bertil.langryd@carstens.se

Kenneth Johansson

Innesäljare Sävsjö

Phone +46(0)36-37 04 84
kenneth.johansson@carstens.se

Niklas Kodelja

Säljare / Byggvaruhandel

Phone +46(0)224-150 03
Mobile +46(0)700-918151
n.kodelja@holmtravaror.se

Kim Karlsson

Säljare / Norra Svealand

Phone +46(0)224-150 06
k.karlsson@holmtravaror.se

Kenneth Borlund

Innesäljare / Byggvaruhandel

Phone +46(0)224-150 04
k.borlund@holmtravaror.se

Gabriel Santana

Innesäljare / Byggvaruhandel

Phone +46(0)760-280 258
g.santana@holmtravaror.se

Johan Rehbäck

Säljare / Stockholm

Phone +46(0)224-67 80 30
j.rehback@holmtravaror.se

Niklas Dahlström

Innesäljare / Stockholm

Phone +46(0)224-67 80 34
n.dahlstrom@holmtravaror.se

Daniel Edman

Säljare / Norrland, Värmland, Södermanland

Phone +46(0)73- 661 71 31
d.edman@holmtravaror.se

Anna-Lena Johansson

Innesäljare / Västra Sverige

Phone +46(0)300-331 85
Mobile +46(0)730-370 697
a.johansson@holmtravaror.se

Anneli Pettersson

Ansvarig Skola/Utbildning

Phone +46(0)224-150 07
a.pettersson@holmtravaror.se

Ida Jacobsson

Innesäljare / Sala

Phone +46(0)76-866 34 30
i.jacobsson@holmtravaror.se